بهترین و معتبرترین افزونه امنیتی وردپرس
برای جلوگیری از هک سایت های وردپرس

i1

جلوگیری از هک شدن و ...​

i3

حفاظت در برابر بد افزارها​

i2

اصلاح نقص های امنیتی وردپرس ​

حفاظت در برابر Brute Force

با محدود کردن تعداد لاگین های اشتباه برای هر کاربر جلوی ورود افراد غیرمجاز را بگیرید. اگر فردی سعی کند رمز شما را حدس بزند، بعد از چند بار اشتباه وارد کردن رمز، این فرد بطور موقت بلاک می‌شود و اگر این عملیات را تکرار کند برای یک هفته بلاک خواهد بود.

کشف و ردیابی خطای ۴۰۴

اگر یک ربات به دنبال راه نفوذی به سایت شما باشد، و آدرس های مختلفی را برای یافتن راه نفوذ امتحان کند، در این صورت با تعداد زیادی خطای ۴۰۴ مواجه خواهد شد.  iThemes Security چنین آی پی هایی را بعد از زمانی که شما تعیین کرده‌اید قفل می کند

قفل کاربران مشکوک​​

مانع ورود کاربران بدخواه به سایتتان شوید. افرادی که به تعداد زیادی لاگین کرده اند اما با خطا روبرو شده اند، یا افرادی که تعداد زیادی خطای ۴۰۴ تولید کرده اند و یا اسامی آنها در لیست سیاه قرار دارد جزو کاربران مشکوکی به شمار می روند که باید جلوی آنها گرفته شود.

Away Mode (حالت دور)​

قطعا شما هم یک زمان هایی خواب هستید و این بهترین فرصت برای هکرها است. جهت امنیت بیشتر در برابر نفوذ، داشبورد وردپرس را در ساعت های خاصی (مثلا شب تا صبح) دور از دسترس قرار دهید. هیچ کس نمی تواند شبانه وارد شده و تغییراتی ایجاد کند.

تشخیص تغییر فایل​

چنانچه به هر نحوی سایت شما مورد نفوذ قرار بگیرد، احتمالا فایل هایی اضافه، حذف و یا تغییر خواهند کرد. به کمک این افزونه، تغییرات اخیر فایل توسط یک ایمیل به شما هشدار داده می شود، بنابراین هیچ تغییری از چشمان شما پنهان نخواهد ماند.

مخفی کردن پیشخوان

با تغییر آدرس پیش فرض ورود به سایت (wp-admin) به هر عبارت دلخواه خود، حمله کنندگان به سایتتان را گمراه سازید. این ویژگی به کاربران این امکان را می دهد تا با مخفی کردن لینک ورود، هکرها و سایر خراب کارها امکان نفوذ به داشبورد سایت را نداشته باشند.

تهیه نسخه پشتیبان از پایگاه داده

اولین اصل مدیریت یک سایت، گرفتن نسخه پشتیبان از سایت است. به صورت زمانبندی شده از پایگاه داده سایت خود پشتیبان تهیه کرده و به سادگی از طریق ایمیل یا ذخیره سازی فایل ها در هاست خود، فایل های پشتیبان را در اختیار بگیرید

ارسال اعلان از طریق ایمیل​

تلاش های ناموفق خراب کار ها، تغییرات روی فایل ها، حساب های کاربری با رمز ضعیف، نسخه های منسوخ شده افزونه ها، کاربران غیرفعال و … همگی در قالب ایمیل هایی برای شما ارسال می شوند تا مدیریت کاملی روی جزییات داشته باشید

اجرای رمز عبور قوی​

مشخص کنید کدام سطح از کاربران (مدیران، نویسنده، کاربران عادی و …) بر روی سایتتان احتیاج به کلمات عبور قوی دارند. اجرای رمز عبور قوی یکی از بهترین راه ها برای مقابله با به خطر افتادن سایت و جلوگیری از خطاهای انسانی است.

مقایسه نسخه رایگان این افزونه با

بررسی کامل امنیتی
کاربران ممنوع
حفاظت در برابر نیروهای بی رحم محلی
تشخیص خطای ۴۰۴
مخفی کردن لینک ورود
تغییر WordPress salts & keys
حالت دور (مدaway)
نسخه های پشتیبان پایگاه داده
تشخیص تغییر فایل
مدیریت ایمیل های اطلاع رسانی
حذف پیغام های خطای در زمان ورود
حذف حساب کاربری با نام 'admin'
تغییر پیشوند جدول پایگاه داده
تغییر نام دایرکتوری wp-content
پیکربندی ssl
غیر فعال کردن ویرایشگر فایل در پیشخوان وردپرس
کاهش نظرات اسپم
امنیت شبکه Brute Force
نمایش لاگ های امنیتی
بررسی مجوز فایل ها
الزامات رمز عبور قوی
مرکز اطلاع رسانی و مدیریت ایمیل های ارسالی
اسکن بدافزارها
پیشخوان امنیتی
افزودن Google reCAPTCHA
احراز هویت دو عاملی
تنظیمات ایمپورت و اکسپورت
مقایسه آنلاین فایل هاهسته وردپرس
زمانبندی اسکن بدافزارها
ثبت فعالیت کاربران
افزایش موقتی امتیاز
تاریخ انقضاء رمزعبور
ایجاد تیکت پشتیبانی
بررسی امنیتی کاربر
ورود بدون رمز
عبور از قفل ها با استفاده از لینک جادویی
فعال کردن ویژگی های لیست سیاه HackRepair.com
به روز رسانی خودکار

احراز هویت دو عاملی

افزایش امنیت ورود به سیستم کاربران وردپرس با استفاده از قابلیت احراز هویت دو عاملی وردپرس

iThemes Security Pro کاربران را وادار می کند علاوه بر رمز عبور، یک کد ثانویه که بر روی گوشی موبایلشان ارسال شده را نیز وارد کنند. برای ورود موفق امیز کاربران به سیستم به هر دو کد و رمز عبور نیاز می باشد.احراز هویت دو عاملی، یک لایه امنیتی برای وردپرس در تایید اینکه در واقع شما وارد شده اید نه کس دیگری که رمز عبور شما را دارد (و یا حدس می زند) ایجاد می کند.

روش های احراز هویت دو عاملی که توسط iThemes Security Pro پشتیبانی می شوند

برنامه تلفن همراه

افزونه iThemes Security Pro با اپلیکیشن های تلفن همراه جهت تأیید هویت دو عامل مانند Google Authenticator ، Authy ، FreeOTP و Toopher کار می کند.

ایمیل

کدهای احراز هویت به آدرس ایمیل اختصاص داده شده به حساب کاربری شماارسال می شوند.

کدهای پشتیبانی

مجموعه ای از کدهای یک بار مصرف را ارائه می دهد که می توانید در صورت از بین رفتن روش اصلی دو عاملی از آنها استفاده کنید.

پیشخوان امنیتی

 • با استفاده از این پیشخوان پویا، یک مرور بی وقفه (real-time) از فعالیت های امنیتی در وب‌سایت خود را مشاهده کنید
 • بررسی ورودی لاگ های امنیتی می تواند کاری بسیار وقت گیر و البته دشوار باشد. پیشخوان امنیتی جدید افزونه iThemes Security ، با کشیدن مدخل های مرتبط با هر بخش و نمایش آن به روشی که برای شما مناسب باشد ، گزارش امنیتی سایت را به نمایش می گذارد.

گزارش امتیاز امنیتی سایت وردپرسی

 • نمایش امتیاز امنیتی + راه حل اصلاح آن
 • با استفاده از قابلیت سیستم امتیازدهی امنیتی Ithemes Security، می توانید گزارش فوری از درجه امنیت سابت وردپرسی خود را مشاهده کنید.
  از این گزارش ، شما همچنین می توانید اصلاحات پیشنهادی را انجام دهید تا بتوانید نمره خود را بالا ببرید و امنیت کلی وب سایت خود را بهبود ببخشید.
 • iThemes Security جهت صدور درجه امنیتی سایت شما چندین فاکتور از جمله: نرم افزار و تنظیمات امنیتی را در نظر می گیرد.

درجه امنیت عمومی

تصویر کاملی از امنیت سایت وردپرسی خود را با یک درجه امنیتی که در اختیار شما قرار می گیرد متوجه شوید.

نرم افزار + تنظیمات

جزئیات مربوط به نرم افزارها و تنظیمات خود را به همراه موارد عملی برای بهبود درجه امنیتی را مشاهده کنید.

ارائه راه حل سریع

مسائل امنیتی را به ترتیبی که امتیاز خود را به بیشترین حد بتوانید افزایش دهید مشاهده و اصلاح کنید.

راه حل های بیشتر...

ویژگی های بیشتر در این راه برای کمک به شما در درک سریع امنیت و برطرف کردن هرگونه مشکل اضافه خواهد شد.

مدیریت نسخه وردپرس

اجازه ندهید نرم افزارهای قدیمی، سایت شما را در معرض خطر هک شدن قرار دهند

نرم افزارهای قدیمی – قالب یا افزونه وردپرسی، سایت شما را در معرض خطر قرار می دهد زیرا آسیب پذیری های امنیتی آنها اغلب به خوبی شناخته شده اند. 

ماژول مدیریت نسخه ITHEMES SECURITY PRO می تواند به صورت خودکار نسخه های جدید وردپرس، قالب ها و افزونه ها را به روز کند و علاوه بر این اقدامات امنیتی را در هنگام قدیمی بودن نرم افزار سایت افزایش می دهد.

 • تقویت و هشدار درباره موضوعات مهم
 • iThemes Security هنگامی که یک به روزرسانی برای بیش از یک ماه نصب نشده است ، امنیت سخت تر را به صورت خودکار فعال می کند.همچنین به کمک آن می توانید هاست خود را برای بررسی سایت های با وردپرس قدیمی که می تواند به مهاجم اجازه دهد تا سرور را به خطر بیندازد، اسکن کنید.
 • به روزرسانی های خودکار برای وردپرس ، قالب ها و افزونه ها
 • از قابلیت مدیریت نسخه، برای سایتهایی که از آنها مکرراً استفاده نمی کنید یا سایتهایی که دارای مجموعه های پیچیده نیستند ، که اغلب مورد غفلت واقع می شوند و خطر بیشتری برای داشتن نرم افزار قدیمی دارند، می توانید استفاده کنید.

اسکن بدافزارها توسط سرویس SUCURI SITECHECK

iThemes Security از سایت Sucuri SiteCheck جهت اسکن بدافزار استفاده می کند و سایت شما را برای بدافزارهای شناخته شده، وضعیت لیست سیاه، خطاهای وب سایت و نرم افزارهای قدیمی بررسی می کند. با استفاده از iThemes Security Pro ، می توانید اسکن بدافزار روزانه را فعال کرده و در صورت مشاهده مشکل ، یک ایمیل اعلان دریافت کنید.

بررسی امنیتی کاربر

امنیت سطح کاربر برای محافظت از سایتهای وردپرس شما بسیار ضروری است. امنیت ضعیف تنها برای یک حساب کاربری می تواند کل سایت شما را به سمت آسیب پذیری هایی که منجر به هک ها شده اند ، باز کند.​

با استفاده از ماژول بررسی امنیتی کاربر افزونه iThemes Security Pro ، می توانید امنیت تمام حسابهای کاربری وردپرس خود در یک زمان ارزیابی کرده و در صورت لزوم نسبت به آنها اقدام کنید.​

5/5

قدرتمندترین در جهان

ورود بدون رمز

راهی برای تأیید هویت کاربر بدون نیاز به گذرواژه برای ورود به سیستم است. ورود بدون رمز هم ایمن و هم ساده است و صرفا از طریق درخواست دریافت ایمیل با لینک ورود ویژه از صفحه ورود به سایت وردپرس انجام می شود.

امنیت رمز عبور وردپرس

اجبار استفاده از رمز عبور قوی برای همه کاربران یک استراتژی مهم امنیتی محسوب می شود. iThemes Security Pro این کار را برای شما آسانتر می کند ، بنابراین می توانید امنیت سایت خود را بالاتر ببرید.