بهترین و معتبرترین افزونه امنیتی وردپرس
برای جلوگیری از هک سایت های وردپرس

i1

جلوگیری از هک شدن و ...​

i3

حفاظت در برابر بد افزارها​

i2

اصلاح نقص های امنیتی وردپرس ​

اسکن خودکار برای یافتن آسیب پذیری

اسکن خودکار راهی برای محافظت از وب سایت وردپرسی شما در برابر مهمترین عامل هک های نرم افزاری است. هرگاه قالب یا افزونه ای آسیب پذیر باشد و نیاز به به روز رسانی داشته باشد، متوجه خواهید شد. و حتی بهتر … به طور خودکار آن به روز رسانی ها را برای شما اجرا می کند!

حفاظت در برابر Broute Fprce

با محدود کردن تعداد لاگین های اشتباه برای هر کاربر جلوی ورود افراد غیرمجاز را بگیرید. اگر فردی سعی کند رمز شما را حدس بزند، بعد از چند بار اشتباه وارد کردن رمز، این فرد بطور موقت بلاک می‌شود و اگر این عملیات را تکرار کند برای یک هفته بلاک خواهد بود.

قفل کاربران مشکوک​​

مانع ورود کاربران بدخواه به سایتتان شوید. افرادی که به تعداد زیادی لاگین کرده اند اما با خطا روبرو شده اند، یا افرادی که تعداد زیادی خطای 404 تولید کرده اند و یا اسامی آنها در لیست سیاه قرار دارد جزو کاربران مشکوکی به شمار می روند که باید جلوی آنها گرفته شود.

قفل ربات های بد و کاهش نظرات اسپم

ویژگی reCAPTCHA از سایت شما در برابر ربات های بد محافظت می کند. این رباتها سعی می‌کنند با استفاده از رمزهای عبور لو رفته، ارسال هرزنامه و … به وب‌سایت شما نفوذ کنند. ریکپچا از تکنیکهای پیشرفته تجزیه و تحلیل ریسک برای تشخیص انسان و ربات ها استفاده می کند.

تشخیص تغییر فایل​

چنانچه به هر نحوی سایت شما مورد نفوذ قرار بگیرد، احتمالا فایل هایی اضافه، حذف و یا تغییر خواهند کرد. به کمک این افزونه، تغییرات اخیر فایل توسط یک ایمیل به شما هشدار داده می شود، بنابراین هیچ تغییری از چشمان شما پنهان نخواهد ماند.

مخفی کردن پیشخوان

با تغییر آدرس پیش فرض ورود به سایت (wp-admin) به هر عبارت دلخواه خود، حمله کنندگان به سایتتان را گمراه سازید. این ویژگی به کاربران این امکان را می دهد تا با مخفی کردن لینک ورود، هکرها و سایر خراب کارها امکان نفوذ به داشبورد سایت را نداشته باشند.

تهیه نسخه پشتیبان از پایگاه داده

اولین اصل مدیریت یک سایت، گرفتن نسخه پشتیبان از سایت است. به صورت زمانبندی شده از پایگاه داده سایت خود پشتیبان تهیه کرده و به سادگی از طریق ایمیل یا ذخیره سازی فایل ها در هاست خود، فایل های پشتیبان را در اختیار بگیرید

ارسال اعلان از طریق ایمیل​

تلاش های ناموفق خراب کار ها، تغییرات روی فایل ها، حساب های کاربری با رمز ضعیف، نسخه های منسوخ شده افزونه ها، کاربران غیرفعال و … همگی در قالب ایمیل هایی برای شما ارسال می شوند تا مدیریت کاملی روی جزییات داشته باشید

اجرای رمز عبور قوی​

مشخص کنید کدام سطح از کاربران (مدیران، نویسنده، کاربران عادی و …) بر روی سایتتان احتیاج به کلمات عبور قوی دارند. اجرای رمز عبور قوی یکی از بهترین راه ها برای مقابله با به خطر افتادن سایت و جلوگیری از خطاهای انسانی است.

مقایسه نسخه رایگان این افزونه با نسخه پرو

کاربران ممنوع
حفاظت در برابر نیروهای بی رحم محلی

احراز هویت دو عاملی

مخفی کردن لینک ورود
تغییر WordPress salts & keys
نسخه های پشتیبان پایگاه داده
تشخیص تغییر فایل
مدیریت ایمیل های اطلاع رسانی
حذف حساب کاربری با نام 'admin'
تغییر پیشوند جدول پایگاه داده
غیر فعال کردن ویرایشگر فایل در پیشخوان وردپرس
کاهش نظرات اسپم
امنیت شبکه Brute Force
نمایش لاگ های امنیتی
بررسی مجوز فایل ها
الزامات رمز عبور قوی
مرکز اطلاع رسانی و مدیریت ایمیل های ارسالی
اسکن بدافزارها
پیشخوان امنیتی
افزودن Google reCAPTCHA

مدیریت نسخه

تنظیمات ایمپورت و اکسپورت
مقایسه آنلاین فایل هاهسته وردپرس
زمانبندی اسکن بدافزارها
ثبت فعالیت کاربران
افزایش موقتی امتیاز
تاریخ انقضاء رمزعبور
ایجاد تیکت پشتیبانی
بررسی امنیتی کاربر
ورود بدون رمز
عبور از قفل ها با استفاده از لینک جادویی
فعال کردن ویژگی های لیست سیاه HackRepair.com

دستگاه های قابل اعتماد

گروه های کاربری

گزارش درجه امنیت وردپرس

به روز رسانی خودکار

اسکن بدافزارها توسط iThemes Security

آسیب پذیری های موجود در نسخه های قدیمی افزونه ها، قالب ها و هسته وردپرس بزرگترین خطر امنیتی وب سایت شما هستند.
اما دیگر نیازی به اتلاف ساعت ها زمان برای بررسی نسخه های افزونه و هسته وردپرس آسیب پذیر نیستید. با اسکن خودکار سایت افزونه امنیتی iThemes Security ، هر بار که نرم افزاری در سایت شما آسیب پذیر است و نیاز به به روز رسانی دارد، متوجه خواهید شد. و حتی بهتر ... به طور خودکار آن به روز رسانی ها را در کمتر از 5 دقیقه برای شما انجام می دهد! iThemes Security از طریق اسکن خودکار سایت شما را برای یافتن بدافزارهای شناخته شده، وضعیت لیست سیاه، خطاهای وب سایت و نرم افزارهای قدیمی بررسی می کند. با استفاده از iThemes Security Pro ، می توانید اسکن بدافزار روزانه را فعال کرده و در صورت مشاهده مشکل ، یک ایمیل اعلان دریافت کنید.

پیشخوان امنیتی

امکان ورود با قابلیت بیومتریک توسط iThemes Security

ساده ترین و امن ترین راه برای ورود به سایت وردپرسی تان اینجاست!
iThemes Security Pro روش های ورود بدون رمز بیومتریک مانند اثر انگشت، تشخیص چهره و windows hello یا هر کلید عبوری که دستگاه تان پشتیبانی می کند و توسط همه مرورگرهای اصلی، از جمله Chrome، Firefox و Safari پشتیبانی می‌شود، اضافه کرده است تا برای ورود به سایت وردپرس تان از آن روش ها استفاده کرده و دیگر نیازی به وارد کردن رمز عبور نباشید.
با استفاده از این قابلیت مدیران وب‌سایت ها می‌توانند بدون زحمت اضافی برای استفاده از برنامه‌های احراز هویت دوعاملی، مدیریت رمز عبور یا الزامات رمز عبور پیچیده، ورود به سیستم امن داشته باشند.

گزارش امتیاز امنیتی سایت وردپرسی

توجه: در نسخه 7.3.0 این قابلیت حذف شد.

درجه امنیت عمومی

تصویر کاملی از امنیت سایت وردپرسی خود را با یک درجه امنیتی که در اختیار شما قرار می گیرد متوجه شوید.

نرم افزار + تنظیمات

جزئیات مربوط به نرم افزارها و تنظیمات خود را به همراه موارد عملی برای بهبود درجه امنیتی را مشاهده کنید.

ارائه راه حل سریع

مسائل امنیتی را به ترتیبی که امتیاز خود را به بیشترین حد بتوانید افزایش دهید مشاهده و اصلاح کنید.

راه حل های بیشتر...

ویژگی های بیشتر در این راه برای کمک به شما در درک سریع امنیت و برطرف کردن هرگونه مشکل اضافه خواهد شد.

مدیریت نسخه وردپرس

اجازه ندهید نرم افزارهای قدیمی، سایت شما را در معرض خطر هک شدن قرار دهند

نرم افزارهای قدیمی – قالب یا افزونه وردپرسی، سایت شما را در معرض خطر قرار می دهد زیرا آسیب پذیری های امنیتی آنها اغلب به خوبی شناخته شده اند. 

ماژول مدیریت نسخه ITHEMES SECURITY PRO می تواند به صورت خودکار نسخه های جدید وردپرس، قالب ها و افزونه ها را به روز کند و علاوه بر این اقدامات امنیتی را در هنگام قدیمی بودن نرم افزار سایت افزایش می دهد.

احراز هویت دو عاملی

افزایش امنیت ورود به سیستم کاربران وردپرس با استفاده از قابلیت احراز هویت دو عاملی وردپرس

iThemes Security Pro کاربران را وادار می کند علاوه بر رمز عبور، یک کد ثانویه که بر روی گوشی موبایلشان ارسال شده را نیز وارد کنند. برای ورود موفق امیز کاربران به سیستم به هر دو کد و رمز عبور نیاز می باشد.احراز هویت دو عاملی، یک لایه امنیتی برای وردپرس در تایید اینکه در واقع شما وارد شده اید نه کس دیگری که رمز عبور شما را دارد (و یا حدس می زند) ایجاد می کند.

روش های احراز هویت دو عاملی که توسط iThemes Security Pro پشتیبانی می شوند

برنامه تلفن همراه

افزونه iThemes Security Pro با اپلیکیشن های تلفن همراه جهت تأیید هویت دو عامل مانند Google Authenticator ، Authy ، FreeOTP و Toopher کار می کند.

ایمیل

کدهای احراز هویت به آدرس ایمیل اختصاص داده شده به حساب کاربری شماارسال می شوند.

کدهای پشتیبانی

مجموعه ای از کدهای یک بار مصرف را ارائه می دهد که می توانید در صورت از بین رفتن روش اصلی دو عاملی از آنها استفاده کنید.

بررسی امنیتی کاربر

امنیت سطح کاربر برای محافظت از سایتهای وردپرس شما بسیار ضروری است. امنیت ضعیف تنها برای یک حساب کاربری می تواند کل سایت شما را به سمت آسیب پذیری هایی که منجر به هک ها شده اند ، باز کند.​

با استفاده از ماژول بررسی امنیتی کاربر افزونه iThemes Security Pro ، می توانید امنیت تمام حسابهای کاربری وردپرس خود در یک زمان ارزیابی کرده و در صورت لزوم نسبت به آنها اقدام کنید.​

5/5

قدرتمندترین در جهان

ورود بدون رمز

راهی برای تأیید هویت کاربر بدون نیاز به گذرواژه برای ورود به سیستم است. ورود بدون رمز هم ایمن و هم ساده است و صرفا از طریق درخواست دریافت ایمیل با لینک ورود ویژه از صفحه ورود به سایت وردپرس انجام می شود.

امنیت رمز عبور وردپرس

اجبار استفاده از رمز عبور قوی و نپذیرفتن رمزهای در معرض خطر یک استراتژی مهم امنیتی محسوب می شود. iThemes Security Pro این کار را برای شما آسانتر می کند، بنابراین می توانید امنیت سایت خود را بالاتر ببرید.