دموی افزونه wp schema pro

به دموی افزونه WP Schema Pro خوش آمدید.

برای تست عملکرد افزونه برای شما یک محصول، برگه تماس، یک نوشته و یک شی ویدئویی ایجاد کردیم که می توانید لینک هر کدام را در صفحه تست Structure Data گوگل قرار دهید و نتیجه را مشاهده کنید. هرکدام از این موارد کدهای نشانه گذاری مربوط به خودشان را دارند که توسط گوگل نیز به خوبی شناسایی می شود.

برای مشاهده گزینه های مختلف مربوط به تنظیمات افزونه در بخش ادمین وردپرس نیز می توانید از دکمه موجود در بالای سایت “نمایش دموی افزونه” کمک بگیرید.

روش تست در گوگل:

برای تست نشانه های Schema کافیست وارد این لینک شوید.

سپس روی گزینه New test کلیک کرده و در ادامه در بخش Fertch URL ادرس لینک این صفحه را وارد کنید و روی گزینه RUN Test کلیک کنید.

در صفحه مربوط به نتیجه تست مشاهده میکنید که در سمت راست موارد نشانه گذاری شده تشخیص داده می شوند. این به آن معناست که گوگل به خوبی صفحات و نشانه های سایت شما را تشخیص می دهد و هنگام نمایش سایت شما در نتایج جستجو، آنها را به شکلی زیباتر با اطلاعات بیشتری که در آن تشخیص داده برای کاربران نمایش می دهد.

افزونه WP Schema Pro فارسی، سریع ترین و آسانترین راه برای بهینه سازی و پیاده سازی نشانه های Schema روی سایت وردپرسی شما است. با استفاده از افزونه WP Schema Pro، بدون نیاز به داشتن مهارت های کدنویسی می توانید هر قالب وردپرسی را به راحتی به صورت خود کار نشانه گذاری کنید تا گوگل بتواند محتوای سایت شما را کاملا ساخت یافته (Structured Data) مشاهده کند.

بستن